Loading Events

« Wszystkie wydarzenia

  • This event has passed.

Konferencja: Jak poczuć się piękna w każdym wieku i w każdym rozmiarze

20 stycznia|10:00 - 12:00

149zł

Piękno w każdym wieku i każdym rozmiarze – jak to osiągnąć?

Każda z nas czasami staje przed swoją szafą i ma pustkę w głowie. Wybór ubrania zajmuje więcej czasu, niż powinien, a i tak ostatecznie coś nam nie do końca pasuje. Czy myślałaś kiedyś o tym, co może być przyczyną? Zapraszamy na konferencję ze stylistką, Ewą Francuzowicz-Idkowiak. Będzie to dwugodzinna prelekcja o tym, jak znaleźć swój styl i pożegnać wszystko, co nam nie służy, od przekonań po buty 🙂

„Podczas spotkania opowiem o swojej drodze do obecnego stylu, o naszych szafach, o tym, dlaczego ” nie mam w co się ubrać” to klasyk w kobiecym słowniku, wreszcie co zrobić, by ubrania stały się naszymi przyjaciółkami, a my czuły się bosko w każdym wieku i każdym rozmiarze.”

Co zyskasz dzięki tej konferencji?

  • wskazówki do wypracowania swojego stylu
  • nowe pomysły na stylizacje na co dzień i od święta
  • pewność siebie w wyborze ubrań

Prelegentka:

Ewa Francuzowicz-Idkowiak – lektorka języka angielskiego, która stała się stylistką z miłości do mody, piękna i kobiet. Na co dzień pomagam klientkom okiełznać ich przepełnione szafy, dobrać idealną paletę barw, nauczyć dobrych zakupów lub zrobić je za nie.

Prywatnie jestem mamą dwojga nastolatków, kocham podróże, ruch i dobre jedzenie. Mam szczęście mieszkać pod Poznaniem w domu z ogrodem w otoczeniu pól i lasów, posiadać kota Huga i żyć w umiarkowanym spokoju;)
Dzień zaczynam od czarnej kawy, kocham kino (mam słabość do filmów kryminalnych), jazdę samochodem z muzyką w tle. Z wykształcenia jestem lektorką języka angielskiego, z zamiłowania stylistką. Praca jest moim hobby, a że jestem wyjątkowo relacyjna i komunikatywna, najbardziej lubię spotkania indywidualne przy szafie i warsztatowe!

Szczegóły

Data
20 stycznia
Czas:
10:00 - 12:00
Cena:
149zł
Strona:
https://app.evenea.pl/event/893497-7/

Miejsce

SPOT
ul. Dolna Wilda 87
Poznań, 61-501 Poland