Loading Events

« Wszystkie wydarzenia

Uwolnij swój czas! Kurs stacjonarny w Poznaniu

25 września|18:00 - 20:00

149zł
kurs zarządzanie czasem Poznań

Zarządzaj swoim czasem – ale jak? Edycja stacjonarna w Poznaniu!

Masz wrażenie, że dni przelatują Ci przez palce? Lista zadań do zrobienia nie ma końca, a Ty ciągle szukasz sposobu na wydłużenie doby? Masz tyły w domu, w pracy, nie wiesz w co „włożyć ręce”? 

Efektywne zarządzanie czasem to podstawa do osiągnięcia wyznaczonych celów. Jest to umiejętność, a więc można się w niej wyćwiczyć i w ten sposób zwiększyć swoją produktywność.

Każda z nas ma do dyspozycji 168 godzin w tygodniu. ale decyzję o tym, jak je wykorzystamy, podejmujemy indywidualnie. Nikt nie lubi żyć w ciągłej gonitwie obowiązków, a efektywne zarządzanie czasem wpływa na poprawę satysfakcji z życia.

Wydawało mi się, że jestem dość zorganizowaną osobą. Jak się okazało, jest wiele sposobów aby to udoskonalić! Zdecydowanie polecam Wam ten kurs! Jeśli czujecie potrzebę być szczęśliwym, mieć wszystko wykonane i spokojną głowę skorzystajcie z tego warsztatu, bo warto!

Kasia

Uczestniczka kursu

Umiejętne zarządzanie czasem przynosi wiele korzyści:

  • zwiększa Twoją efektywność – maksymalnie wykorzystujesz dostępny przedział czasu
  • wzrasta Twoja produktywność – koncentrujesz się na wykonaniu zadania i poświęcasz maksymalną uwagę na dane zagadnienie, osiągając więcej i lepiej
  • osiągasz wyznaczone cele – potrafisz je wyznaczyć i zrealizować
  • redukuje poziom stresu – znika poczucie przytłoczenia, wzrasta pewność siebie, odzyskujesz kontrolę nad swoim życiem

Brzmi dobrze?

Zapraszamy Cię na warsztaty z zarządzania sobą w czasie. Doświadczone pracą w korporacji, zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie gospodarowanie dostępnymi godzinami i chcemy podzielić się naszym doświadczeniem i przetestowanymi w biznesowej codzienności metodami, które pomagają osiągać wyznaczone cele. Można je śmiało zastosować w życiu prywatnym (co też robimy).

Zdjęcie wydarzenia kurs o zarządzaniu finansami osobistymi

Zarządzanie czasem – to temat chyba dotyczący każdego z nas . W pogoni i tempie życia wszyscy chyba mają z tym problem, aby ustawiać priorytety, pracować mądrze i znajdować też czas dla siebie . Równowaga i balans przecież są najważniejsze. Szkolenie bardzo przydatne, wiele ciekawych rozwiązań. Fajna interakcja powoduje, że szkolenie jest jeszcze ciekawsze.

Agnieszka

Uczestniczka kursu

Ten warsztat pozwoli Ci:

  • odzyskać kontrolę nad swoim życiem
  • efektywniej zarządzać listą spraw do załatwienia
  • zapanować nad organizacyjnym chaosem
  • odzyskać pewność siebie
  • poznać metody, które pomogą Ci w określaniu i realizacji celów osobistych i zawodowych
  • poczuć nowe możliwości i odzyskać przestrzeń na odpoczynek i pasje

Podczas warsztatu przeprowadzimy 10 ćwiczeń, które pomogą Ci znaleźć winowajcę wycieków czasu i pozwolą wybrać najlepszą ścieżkę wprowadzanych zmian. Przesyłamy również gotowe formularze i materiały dla ułatwienia wdrażania zmian w życie.

Wymiana doświadczeń między uczestnikami, a prowadzącymi, zweryfikować własne pomysły i sięgać po tylko sprawdzone rozwiązania.

Zacznij już dziś porządkować swoje sprawy i zapisz się na warsztat!

To było niesamowite spotkanie, przeprowadzone w przemiłej atmosferze, pełne pozytywnej energii. Nowe sposoby zarządzania czasem i nowe inspiracje do działania! Dziewczyny – jesteście niesamowite! Czekam na więcej i polecam innym 🙂

Agata

Uczestniczka kursu

Szczegóły

Data
25 września
Czas:
18:00 - 20:00
Cena:
149zł

Miejsce

Przestrzeń Poznań
ul. Kościuszki 82/11, 3 piętro
Poznań,

Organizator

Z miłości do życia
Email
kontakt@zmiloscidozycia.pl
View Organizator Website