Loading Events

« Wszystkie wydarzenia

  • This event has passed.

Warsztaty ONLINE: Życie zamiast przetrwania – efektywne zarządzanie budżetem domowym

23 maja|18:30 - 20:30

129zł
Zdjęcie wydarzenia kurs o zarządzaniu finansami osobistymi

Zarządzanie budżetem domowym bywa trudnym zadaniem. Jedzenie, rachunki, ubrania, dom, samochód, ubezpieczenia… Lista zdaje się nie mieć końca, a życie wymaga wielu wydatków. Czy udaje Ci się tak wszystko pogodzić, by jeszcze zostało na przyjemności?

Według danych statystycznych prawie 60% kobiet rządzi finansami rodziny. Wiedziałaś o tym?

Jak sobie z tym radzą? Czy dostały odpowiednie przeszkolenie w tym zakresie, wyższe studia? Zgadujemy, że pewnie nie.

 

Mamy teraz czasy, kiedy chyba u każdego włączył się tryb ekonomiczny. Jesteśmy bardziej ostrożni w kwestii wydatków, każdy zakup wolimy przemyśleć dwa razy przed podjęciem decyzji. Coraz częściej w naszych myślach i rozmowach pojawia się temat oszczędności. Mówi się, że powinniśmy odkładać 10% naszych miesięcznych przychodów.

Nauczenie się oszczędzania nawet niewielkich kwot, które wpadają do domowego budżetu, to wielka sztuka. Roztropne zarządzanie nimi – jeszcze większa!

Warto mieć głowę otwartą na testowanie różnych metod zarządzania finansami. Wybierać te, które będą pasowały do stylu życia. Często drobne zmiany mogą przynieść duży efekt. Budowanie nawyku trwa (18-254 dni). Ważna jest regularność i konsekwencja.

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe szkolenie! Dedykowane z myślą o kobiecie i jej odpowiedzialności za finanse domowe.

Przygotowałyśmy dla Ciebie informacje o bieżących trendach i najlepszych metodach na zarządzanie finansami, polecanych przez specjalistów.

Doświadczone wieloletnim zarządzaniem własnymi budżetami z sukcesem, mamy dla Ciebie mnóstwo sprawdzonych porad. Będzie też czas na wymianę doświadczeń wśród uczestników warsztatu.

Praktyczne ćwiczenia dadzą Ci przestrzeń na refleksje w jakim miejscu skutecznego zarządzania jesteś i gdzie chcesz być po szkoleniu. Przesyłamy również gotowe formularze i materiały dla ułatwienia wdrażania zmian w życie.

 

Co zyskasz uczestnicząc w warsztacie?

  • praktyczne porady dotyczące zarządzania finansami
  • sprawdzone metody, jak odzyskać bezpieczeństwo finansowe
  • wypróbowane kroki do tego, jak zbudować poduszkę finansową
Do zobaczenia!

Szczegóły

Data
23 maja
Czas:
18:30 - 20:30
Cena:
129zł
Event Tags:
, ,

Miejsce

online

Organizator

Z miłości do życia
Email
kontakt@zmiloscidozycia.pl
View Organizator Website