Loading Events

« Wszystkie wydarzenia

  • This event has passed.

Warsztaty: Podstawy stylizacji – poznaj swoją sylwetkę oraz typ kolorystyczny

13 stycznia|10:00 - 12:00

299zł

Warsztat z podstaw stylizacji. Poznaj swoją sylwetkę oraz typ kolorystyczny. 

„Jesteś idealna taka jaka Jesteś”. Każda sylwetka jest piękna! Zobacz, co jest piękne w Twojej sylwetce i podkreśl to! Zamiast skupiać się na minusach, odkryj to, co w Tobie najbardziej atrakcyjne. Chociaż żadna z nas nie jest idealna, każda ma swoje atuty, które warto podkreślić odpowiednio dobranymi fasonami i kolorami.

Co zyskasz uczestnicząc w warsztacie?

  • Większą akceptację siebie
  • Analizę Twojej sylwetki
  • Opanujesz triki stylizacyjne w budowaniu proporcji sylwetki
  • Poznasz „swoje” kolory i ich moc

Spotkanie z profesjonalną stylistką Moniką Sekułą:

„Mocno wierzę w to, że w modzie, tak jak i w życiu, najważniejsza jest autentyczność. Dobry wygląd może nas skutecznie wzmacniać w osiąganiu celów i sukcesów, poprawiać samopoczucie. To, co mamy na sobie nie tylko wpływa na to, jak postrzegają nas inni, ale przede wszystkim na to, jak my odbieramy siebie.

Od kilku lat pomagam profesjonalnie zarówno kobietom, jak i mężczyznom, w kreowaniu ich wizerunku i odnalezieniu spójnego stylu. Pokazuję, jak robić efektywne zakupy i kompletować szafę idealną. W modzie nie ma żadnych reguł. Ważne, aby to, co nosisz, było zgodne z tym, kim jesteś i jak się czujesz. Tym kieruję się każdego dnia.

Każda sylwetka jest piękna. Zamiast skupiać się na minusach, odkryj to, co w Tobie najbardziej atrakcyjne. A uwierz mi, masz mnóstwo zalet. Twoja osobowość, proporcje i kolory – to wszystko łączy się w Twój niepowtarzalny i spójny styl. Pomogę Ci go odnaleźć, bo wiem, jak ważne jest, by czuć się dobrze ubranym, a nie przebranym.

Do zobaczenia!

Szczegóły

Data
13 stycznia
Czas:
10:00 - 12:00
Cena:
299zł
Strona:
https://app.evenea.pl/event/893497-8/

Miejsce

Przestrzeń Poznań
ul. Kościuszki 82/11, 3 piętro
Poznań,